Şantiye Yönetimi

İmsan Elektrik & Mekanik, geçmiş deneyimlerinden aldığı güç ile süreçlerini geliştirmektedir. Şantiye süreçlerinin takibinde dijital imalat formları kullanılmakta, süreçler ve proje zaman hedefleri günlük olarak dijital ortamda izlenebilmektedir.

 

1. Odaklanma

 

Bütün projelerde sadece belirli bir projeye odaklanmış, adanmış proje ekipleri ve yöneticileri kullanılır. Projeler tanımlı ve hedefleri belirlidir.

 

2. Farklılaşma

 

Şirket hafızası ve geçmiş proje deneyimi verileri kullanılarak her projede süreçler geliştirilir ve farklı metodlar ile daha başarılı modeller üretim teknikleri geliştirilmeye çalışılır.

 

3. Yenilikçilik

 

Gelişen teknoloji ve rekabet koşullarında yeni fikir ve çözüm önerileri daima değerlidir ve uygulama alanı bulur. Yaşanan deneyimler ile yeni bir öğrenme süreci gerçekleşir.

 

4. Sürdürülebilirlik

 

Kalıcı başarılar için sürdürülebilirlik önemlidir. Büyük başarı ve hedefler için zaman gereklidir. Acele etmek olgunlaşma sürecine zarar verir, kalıcı ve sürdürülebilir başarıların ortaya çıkmasını için engel oluşturabilir. İMSAN sürdürülebilir hedefler koyar ve takip eder.

Norm ve standartlar, yönetmelik ve yasal düzenlemeler, bilimsellik ve çağdaş metodlar sürdürülebilir başarıların kaynağıdır.

Proje ekiplerimiz, her yeni projenin yeni bir başlangıç olduğunu bilerek çalışır; deneyimlerini ve başarımlarını diğer ekipler ile paylaşarak daha iyiye ulaşmayı hedeflerler.